آیا سوکرآلوز باعث کاهش وزن می شود؟

آیا سوکرآلوز باعث کاهش وزن می شود؟

آیا سوکرآلوز باعث کاهش وزن می شود؟

سوکرالوز یک شیرین کننده همه کاره است، بنابراین می تواند بسیاری از غذاها از جمله نوشیدنی های رژیمی، آدامس ها و دسرهای یخ زده را شیرین کند. توجه به این نکته ضروری است که از دست دادن و حفظ وزن فرد اغلب به چندین روش همزمان نیاز دارد.

ایجاد یک تغییر واحد مانند جایگزین کردن شیرین کننده های کم کالری برای کالاهای بدون کالری حاوی قند تنها یک مؤلفه است. شیوه زندگی و شیوه های رفتاری مانند خوردن رژیم غذایی سالم، ورزش منظم، خواب کافی همه عوامل مهم در رسیدن به اهداف کاهش وزن و حفظ وزن هستند.

تعویض مواد غذایی و نوشیدنی های شیرین شده با سوکرالوز برای همتایان قند خود می تواند در کاهش وزن یا مدیریت وزن نقش داشته باشد. جایگزینی گزینه های شیرین کننده کم کالری برای نسخه های کالری معمولی منجر به کاهش وزن متوسط ​​می شود. در یک برنامه کاهش وزن  شرکت کنندگان به مدت یک سال آب یا نوشیدنی های شیرین کم کالری مصرف کردند.

کسانی که در گروه شیرین کننده کم کالری قرار گرفتند، به طور متوسط ​​۶٫۲۱ کیلوگرم از دست دادند. شیرین کننده های کم کالری مانند سوکرالوز می توانند در استراتژی های تغذیه ای برای کمک به کاهش وزن و اهداف حفظ وزن مفید باشند.

سوکرالوز در آزمایشات تصادفی هیچ تاثیری بر قند خون یا انسولین ندارد و هیچ تاثیری بر اشتها ندارد. انتخاب مواد غذایی و نوشیدنی های شیرین شده با شیرین کننده های کم کالری مانند سوکرالوز یکی از راه های کنترل مصرف قند و نگه داشتن کالری ها است که از مؤلفه های مهم حفظ سلامتی و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مرتبط با رژیم است. اگر از شیرین کننده های مصنوعی استفاده می کنید و از نتایج به دست آمده سالم، شاد و رضایت دارید، نیازی به تغییر آن ندارید.

 

منابع:

منبع ۱ /  منبع ۲ 


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید سوکرالوز با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *