آدامس یک ماده نرم و یکپارچه است که بدون بلعیده شدن جویدن می شود. غیر قابل هضم و غیر قابل حل در آب است. آدامس اولیه طعم دار و شیرین و طبیعی بود، از یک لاتکس طبیعی مشتق شده از درختان ساپیدلیا استفاده می کردند.

اما اکنون معمولا مصنوعی است. پایه آدامس در جویدن آدامس از نظر فنی یک لاستیک است. پایه آدامس حباب حاوی سطوح بالاتر از پلیمرها با وزن مولکولی بالاتری است. سطح بالاتر یا وزن مولکولی پلیمر باعث می شود که پایه آدامس بیشتر گسترش یابد و از این رو بتواند حباب ها را تشکیل دهد. دکستروز یک نوع کربوهیدرات و قند ساده را تشکیل می دهد. گیاهان دکستروز را به عنوان نشاسته ذخیره می کنند، بنابراین از نشاسته ذرت برای ایجاد یک شیرین کننده به راحتی استخراج می شود و در تولید آدامس استفاده می شود.

برای اینکه محصول یک حس گرانشی در دهان نداشته باشد، قند باید اندازه ذرات بسیار خوبی داشته باشد. گاهی اوقات به عنوان یک جایگزین برای سقز در آدامس استفاده می شود. گرما آندرومیک محلول دگستروز احساس خنک کننده در دهان را به وجود می آورد.

آدامس و آبنبات دکستروز طعم خوب، کیفیت خوب، انتخاب خوب و با توجه به نیاز شما تنظیم شده است. آدامس های جویدنی به طور معمول با مخلوط کردن پایه آدامس جویدن ، شربت شکر آب (عمدتا شربت ذرت یا گلوکز)، شکر خشک (ساکارز یا دکستروز) و عطر و طعم تهیه می شود. شربت ذرت یا گلوکز همواره به عنوان یک اجزای ضروری تا آنجا که مربوط به تولید تجاری معمولی است مورد توجه قرار گرفته است. هنگامی که دکستروز، سوربیتول یا مانیتول به عنوان قند در ساخت آدامس جویدنی استفاده می شود، نسبت پایه آدامس جویدنی ممکن است بین ۵ تا ۴۰ درصد باشد.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا در صورت هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *