استفاده از مالتودکسترین به عنوان کربوهیدرات در مکمل های غذایی

۶۹۹۰۹۶۲۲۵

مالتودکسترین ماده غذایی است که از نشاسته ذرت، سیب زمینی یا نشاسته برنج حاصل می شود. به دلیل کاربردهای متنوعی که دارد، در غذاها، نوشیدنی ها و مکمل های غذایی بسیار فراگیر است. برای تهیه مالتودکسترین از نشاسته ها با آنزیم ها یا اسیدهای امن استخراج شده و تحت آزمایش قرار می گیرد، که مولکول های نشاسته بزرگ را به قطعات کوچکتر شکر تجزیه می کنند. سپس نشاسته خشک می شود تا یک پودر سفید تولید شود که بسته به مارک آن ممکن است عطر و طعم و مزه نداشته باشد.

این نوع مالتودکسترین در مکمل ها استفاده می شود. از نظر درمانی مالتودکسترین اغلب به عنوان منبع کربوهیدرات در مکمل های غذایی خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا می توان راه حل هایی با اسمولاریت پایین تر از محلول های دکستروز ایزوکالوریک تهیه کرد. در اسمولاریته شدن بدن، محلول های مالتودسترین از تراکم کالری بالاتری نسبت به قندها برخوردار هستند.

مالتودکسترین به اندازه برخی کربوهیدرات ها از آب زیادی برای هضم استفاده نمی کند و این یک راه خوب برای دریافت کالری سریع بدون کمبود آب است. برخی تحقیقات همچنین نشان می دهد که مکمل های مالتودکسترین می توانند به حفظ قدرت بی هوازی در هنگام ورزش کمک کنند.
مردم از مالتودکسترین به عنوان یک افزودنی غذایی مصنوعی یا یک مکمل کربوهیدرات برای تقویت سطح انرژی و عملکرد استفاده می کنند. کارشناسان این امر را برای اکثر افراد بی خطر می دانند.
در هر گرم ۴ کالری فراهم می کند. به عنوان یک عنصر در نوشیدنی ها و مکمل های ورزشی، به حفظ انرژی در طول فعالیت های استقامتی کمک می کند. همچنین پس از فعالیت شدید کمبود قند عضلات را جبران می کند.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید مالتودکسترین با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *