استفاده از مالتودکسترین در چیپس سرکه نمکی

استفاده از مالتودکسترین در چیپس سرکه نمکی

استفاده از مالتودکسترین در چیپس سرکه نمکی

مالتودکسترین یک ماده افزودنی غذایی است که از نشاسته تهیه می شود و در انواع غذاهای بسته بندی شده و فرآوری شده یافت می شود. همچنین می تواند در ویتامین ها و جایگزین های قند باشد. یکی از مواد افزودنی غذایی است که از منابع طبیعی یا ارگانیک حاصل می شود و برای رسیدن به شکل قابل استفاده خود، مراحل قابل توجهی را طی می کند.

به دلیل نحوه ساخت یافتن آن در حالت طبیعی غیر ممکن است. مالتودکسترین اغلب مانند قند در انواع غذاهای بسته بندی شده و فرآوری شده یافت می شود. این افزودنی در غلات، کوکی های بسته بندی شده، چیپس سیب زمینی، نوشیدنی، مخلوط سوپ فوری، نوشیدنی های ورزشی و ویتامین ها است. در مورد غذاهای خوش طعم مانند چیپس سیب زمینی، از آن برای پخش طعمی کمی شیرین استفاده می شود که می تواند به چیپس کمک کند.

بهترین روش برای تهیه چیپس سیب زمینی با طعم نمک و سرکه استفاده از پودر طعم دهنده است. دانشمندان مواد غذایی برای طعم چیپس باید یک مایع را به یک پودر تبدیل کنند. آنها این کار را با استفاده از مالتودکسترین انجام می دهند.

در دنیای مواد غذایی، مالتودکسترین برای خشک کردن موادغذایی می شود. وقتی می خواهید کارامل و روغن زیتون را به یک پودر تبدیل کنید، از مالتودکسترین استفاده می کنید. وقتی می خواهید کره بادام زمینی را بدون تأثیر طعم آن زیاد کنید، مالتودسترین را دریافت کنید. مالتودکسترین همان چیزی است که هنگام استفاده از اسید و آنزیم ها برای چسبیدن به پیوند مولکول های طولانی کربوهیدرات موجود در نشاسته می گیرید. این فرایند با نشاسته ذرت، نشاسته گندم یا نشاسته برنج کار می کند.

آنچه به دست می آورید پودری فوق العاده خوب است که مایعات را در مجاورت خود جذب می کند. در چیپس، سرکه مایع را در برابر پودر مالتودکسترین قرار می دهند، آنها پودر را با اسید استیک (یا مجموعه ای از اسیدهای دیگر بسته به طعمی که می خواهند) اسپری می کنند و اجازه می دهند سرکه توسط پودر جذب شود. آنچه بعد از آن دارند ، پودری خشک است که می تواند با برش های سیب زمینی مخلوط شود و به طرز فوق العاده ای طعم سرکه می دهد.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید مالتودکسترین با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *