دکستروز در آبنبات

دکستروز در آبنبات

گلوکز یا دکستروز، شکر مصرفی آب نبات، مواد مغذی ضروری برای بدن انسان است. فقط برای سطوح انرژی لازم نیست، گلوکز برای حفظ عملکرد بدن سالم حیاتی است. به عنوان مواد مغذی دیگر مانند پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی مهم است. کربوهیدراتها منبع اصلی رژیم غذایی گلوکز هستند.

گلوکز مهمترین کربوهیدرات است که بدن نیاز دارد و اکثر مردم حتی متوجه نمی شوند که گلوکز یک کربوهیدرات است. نوشیدنی ها و شیرینی ها به ویژه منابع گلوکز دلچسب هستند که به طور آهسته و به طور پیوسته در طول زمان به اضافه کردن گلوکز در بدن کمک می کنند و آب نبات تنها منبع گلوکز نیست، اما برای بسیاری از مردم،  این منبع نسبت به بقیه لذت بخش تر است.

برای هر کسی که نیاز به انرژی  زیادی دارد و مخصوصا برای افرادی که مستعد ابتلا به هیپوگلیسمی هستند، آب نبات یک منبع عالی از گلوکز  در طعم و بافت است که برای هر فردی مناسب است. دکستروز فشرده واژه ای است که برای توصیف شکلات های پودری سخت استفاده می کنند. یک پودر فشرده ساخته شده از گلوکز (دکستروز) طعم دار شده و تحت فشار بالا برای ساخت آبنبات استفاده می شود. سپس با برخی از رنگ ها و لعاب ها تکه تکه می شوند تا آنها را زیباتر تر کنند.

امروزه یکی از انواع بسیاری از قندهای است که پردازنده های غذایی میتوانند برای اثرات مختلف استفاده کنند. وجود دکستروز در آب نبات باعث خوشمزه شدن آن می شود. دکستروز اساس بسیاری از آب نبات های قرص فشرده مانند Runts واسمارتیز است. دکستروز مانند یک قند معمولی کاملا شیرین نیست، بنابراین استفاده از آن در فرمول آب نبات باعث طعم خوبی می شود و بدون اینکه بیش از اندازه درهم ریخته باشد.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا در صورت هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *