اگر شما باید یک نوشیدنی شیرین بنوشید (قهوه یا چای را شیرین بخورید)، بهتر است به جای شکر از جایگزین آن استفاده کنید. دکستروز یکی از مهمترین کربوهیدرات های ساده است که همچنین به عنوان قند خون (به همراه گلوگز، قند انگور) شناخته می شود و به عنوان منبع انرژی برای تمام اعمال بدن  کاملا ضروری است.

مغز ما، سیستم عصبی به انرژی و تقریبا به طور کامل بر روی گلوکز متکی است. بیشتر در منبع گیاهی غذا است و طعم شیرین دارد. به عنوان یک مونوساکارید، آلدو، هگزوز و قند کاهش دهنده شناخته می شود. کربوهیدرات های مجتمع شامل تعدادی از واحدهای گلوکز هستند. نقش اصلی گلوکز در بدن، فراهم آوردن انرژی و نقش حیاتی در متابولیسم کربوهیدرات است.

گلوکز هضم لازم را نداشته و می تواند به میزان خاصی نیز از طریق پوشش مخاطی دهان جذب شود. گلوکز انرژی اصلی بدن است، بنابراین این مولکول ها بلافاصله توسط سلول ها مورد استفاده قرار می گیرند و یا بعدها برای سوخت ذخیره می شوند. دکستروز یک احساس ملایم به شیرینی ها می بخشد و باعث احساس خنکی در دهان می شود. دکستروز می تواند در بعضی از غذاها یا نوشیدنی ها برای بهبود عملکرد فیزیکی مورد استفاده قرار گیرد.

نوشیدنی های غیر الکلی نوشیدنی های انتخابی برای میلیون ها نفر در سراسر جهان هستند. برخی از آنها صبح، ظهر و در شب می نوشند. یک آب گازدار، طعم دهنده و شیرین شده با شکر یا شیرین کننده هستند. در نوشابه های گازدار، مونوهیدرات دکستروز، به عنوان یک عامل شیرین کننده و یک عصاره دهنده استفاده می شود. مونوهیدرات دکستروز همچنین عطر و طعم را بهبود می بخشد.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا در صورت هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *