دکستروز و گلوکز برای مراقبت از پوست و مو

دکستروز و گلوکز برای مراقبت از پوست و مو

پوست بزرگترین عضو بدن است. یک سد فوق العاده پیچیده که طراحی شده برای محافظت در برابر باکتری ها، ویروس ها، آلودگی ها، میکروب، انگل، قارچ، سموم، اشعه ماوراء بنفش و غیره که وظیفه تنظیم حرارت بدن و مدیریت سطوح مواد مغذی را برعهده دارد. در محدوده مراقبت از پوست، ساکاریدها به طور گسترده ای به عنوان مواد سازگار، روان کننده ها و چسبنده ها استفاده می شود. اما نقش دکستروز و گلوکز در مراقبت از پوست و مو چیست؟

دکستروز یک مونو ساکارید ساده در گیاهان است. قند ساده ای است که به عنوان منبع انرژی توسط سلول های زنده استفاده می شود. این گیاه به عنوان یکی از محصولات اصلی فتوسنتز تولید می شود. این ماده به عنوان یک عامل طعم دهنده، روان کننده، و به عنوان عامل تهویه پوست استفاده می شود. فرمولاسیون حاوی دکستروز در محصولات مراقبت از پوست و تمیز کننده پوست استفاده می شود. این ماده گیاهی دارای خواص آبرسانی است و بنابراین می تواند منجر به صاف شدن پوست می شود و کمک می کند رنگ حنا بر روی پوست به مدت طولانی بماند و حنا بر روی پوست تیره تر و پررنگ تر شود.

در دستور العمل های مراقبت از پوست و بدن به عنوان وسیله ای استفاده می شود که عطر و بوی روغن های ضروری را جذب می کند. گلوکز به عنوان یک ماده سفید، یک کریستال جامد یا یک محلول آبی در دسترس است. در محصولات آرایشی و مراقبت شخصی، گلوکز ممکن است در فرمولاسیون محصولات حمام، محصولات پاک کننده، آرایش چشم، محصولات مراقبت از پوست، لوازم آرایشی و مراقبت از مو استفاده شود. گلوکز به عنوان یک ماده توصیه شده برای محصولات آرایشی محسوب می شود و برای لوازم آرایشی طبیعی تایید شده است.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا در صورت هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *