سوربیتول در تولید بیسکویت، آدامس و شکلات های بدون قند استفاده می شود

سوربیتول در تولید بیسکویت، آدامس و شکلات های بدون قند

سوربیتول در تولید بیسکویت، آدامس و شکلات های بدون قند

سوربیتول به طور طبیعی در انواع مختلف میوه ها و انواع توت ها وجود دارد. امروزه از طریق هیدروژناسیون گلوکز تولید می شود و در شکل مایع و کریستالی موجود است. برای تقریبا نیم قرن به عنوان شیرین کننده فراوان در بسیاری از غذاها استفاده شده است.

سوربیتول به طور گسترده ای در انواع آدامس و آب نبات یافت می شود. به ویژه در تعدادی از انواع آب نبات بدون قند و آدامس رایج است. آدامس بدون قند سودمند است زیرا باعث تولید بزاق می شود و باعث می شود ذرات غذایی از اطراف دندان حذف شود. با این حال آدامس و آب نبات حاوی قند الکلی به کودکان در مقدار آن محتاط باشید.

عملکرد رطوبت ساز آن را انتخاب خوبی برای محصولاتی است که تمایل به خشک شدن یا سخت شدن دارند و در طول ذخیره سازی به حفظ نوآوری کمک می کند. خواص رطوبت دار و بافت آن در تولید شکلات که در آن محصولات تمایل به خشک شدن یا سخت شدن دارند، استفاده می شود. سوربیتول می تواند در دمای بالا مقاومت کند و این ترکیبات به خوبی با سایر مواد غذایی مانند عوامل ژله ای، چربی ها و قندها ترکیب می شود. در دهان طعم شیرین، سرد و دلپذیر دارد. در بیسکویت های شکلاتی استفاده می شود. نسخه های بدون قند از Altoids و Lifesavers همچنین حاوی سوربیتول است. سوربیتول در این رابطه بسیار مفید است زیرا باعث نابودی دندان نمی شود. در آب نبات هایی مانند Brach’s Star Brites، Life Savers، شکلات وانیلی و تافی قهوه وجود دارد.

آب نبات های بدون قند بهتر از یک دستگاه تمیز کننده دستگاه گوارش را تمیز می کنند. سوربیتول بسیار پایدار و شیمیایی غیر فعال است می تواند در دماهای بالا مقاومت کند و قهوه ای نشود. این یک مزیت است برای مثال، در تولید بیسکویت جایی که یک رنگ تازه بدون ظاهر قهوه ای مورد نظر است.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید سوربیتول با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *