سوربیتول در فرایند تمیز کردن کبد

سوربیتول در فرایند تمیز کردن کبد

سوربیتول یک شیرین کننده طبیعی در فرم مایع است که در بسیاری از صنایع استفاده می شود. کارشناسان تمیز کردن منظم کبد و مجاری را توصیه می کنند. روش آرام و موثر با استفاده از سوربیتول در نظر گرفته شده است. یک روش مشابه برای کبد، بلکه برای سایر اندام های دفع کننده نیز انجام می شود. فرایند شستشو با سوربیتول نامیده می شود. این کار در خانه انجام می شود.

موارد منع مصرف پروتئین های التهابی در دستگاه گوارش، زخم معده، سنگ های صفراوی است. ماهیت این تکنیک حذف روده ها، ترکیبات سمی، نمک های فلزات سنگین است. یک نرمال سازی کیسه صفرا و کبد وجود دارد، فرآیندهای راکد در کانال ها حذف می شوند. سوربیتول آب معدنی ملایم صفرا می شود باعث می شود که مکانیسم ایجاد آن به علت اثرات ملین و قرمز باشد.برای لوله باید یک بطری آب گرم، گلوکز و آب غیر گازدار داشته باشد. در خانه، این رویداد در دو مرحله انجام می شود. اول، اقدامات پیشگیرانه انجام می شود و سپس این روش به خودی خود.

مرحله اول قبل از انجام این کار مهم است که فعالیت های زیر را انجام دهید:برای دو روز توصیه می شود غذاهای پروتئین دار را رها کنید و از رژیم غذایی گیاهی استفاده کنید.در این روزها لازم است مقدار کافی مایعات مصرف شود (حدود ۲ لیتر در روز).بلافاصله در روز برنامه ریزی شده، سیب بخورید، آب سیب یا کمپوت سیب را بنوشید. یک جایگزین برای افرادی که دارای اسیدیته بالا هستند سوپ سبزیجات بدون سرخ کردن است.حمام داغ گرفته شود این روش عروق را گسترش می دهد و اثر را بهبود می بخشد.تمیز کردن بر روی یک معده خالی انجام می شود. آخرین وعده غذا ۴-۵ ساعت قبل از لوله است.

مرحله دوم پس از اقدامات پیشگیرانه انجام شده است:آب معدنی غیر کربناته به دمای ۵۰ درجه سانتیگراد گرم می شود، ۲ قاشق غذاخوری سوربیتول در ۲۵۰ گرم حل می شود.بعد از اینکه بیمار در سمت چپ قرار می گیرد، یک بطری آب گرم به مدت ۲ ساعت در سمت راست قرار می گیرد.توجه داشته باشید در طی این روند تغییر مکان و حرکت غیرممکن است. بعد از برای ۲-۵ ساعت ظاهرا تمایل به دفع شدن دارد. ممکن است سرگیجه و ضعف نیز وجود داشته باشد.

بنابراین، بهتر است تمام روز را به تمیز کردن اختصاص دهید. پس از چند هفته، روش را تکرار کنید. ممکن است تمیز کردن با کمک گل رز و سوربیتول انجام شود. این روش نرمتر و کندتر است. آماده سازی بر اساس طرح قبلی انجام می شود. در صورت تمایل، سایر غذاهای گیاهی، سبزیجات و میوه ممکن است در رژیم غذایی موجود باشد.ظرف دو هفته در معده خالی یک نوشیدنی از گل رز و سوربیتول مصرف می شود. برای آماده سازی آن لازم است ۲ قاشق غذاخوری را در ۲۵۰ میلی لیتر از سوپ رقیق کنید. هر روز در طول دوره مورد استفاده قرار می گیرد.

 

منابع:

منبع ۱ 


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید سوربیتول با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *