سوکرآلوز در آبنبات، شکلات و آدامس

سوکرآلوز در آبنبات، شکلات و آدامس

به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم جایگزین کردن قندهای حاوی شکر را با آنهایی که حاوی شیرین کننده های مصنوعی هستند جایگزین کنند. بیشتر آب نبات ها از نظر کالری، چربی و کربوهیدرات زیاد هستند. آب نبات های بدون قند از شیرین کننده های مصنوعی یا جایگزین های قند استفاده می کنند تا ضمن داشتن قند واقعی، طعم شیرینی ایجاد کنند.

بیشتر این شیرین کننده ها کالری کمتری دارند. سوکرآلوز ماده ای است که برای تهیه شیرینی بدون قند مفید است. این ماده با کلر کردن شکر ساخته شده است و می توان از آن برای اندازه گیری به جای قند در بسیاری از پخت و پزها و دستور العمل های تهیه شیرینی استفاده کرد. این محصول برای بیماران دیابتی ایده آل است، زیرا هیچ تاثیری در سطح انسولین ندارد و در رژیم های غذایی بسیار محبوب است زیرا کالری ندارد. وظیفه اصلی آن اضافه کردن طعم شیرین به مواد غذایی است. این ماده در ساخت آب نبات بدون قند، به ویژه هنگامی که دستور قند پودر شده است، استفاده می شود.

اگر یک فرد دیابتی یا  کسی که دارای رژیم کم کربوهیدرات است از شکلات شیرین شده با سوکرآلوز باید استفاده کند. شکلات تهیه شده با سوکرآلوز عطر خوب و طعم شکلاتی پیچیده و فقط با مقدار مناسب اسیدیته و یک شیرینی روشن و جذاب است.

سوکرالوز هیچ تاثیری در پوسیدگی دندان ندارد. پس آدامس های حاوی سوکرآلوز برای دندان مضر نیستند. اماهمیشه باید بهداشت دهان و دندان توجه کرد.

 

منابع:

منبع ۱ /  منبع ۲ /  منبع ۳ 


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید سوکرالوز با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *