سوکرآلوز در چه نوشیدنی هایی استفاده می شود؟

سوکرآلوز در چه نوشیدنی هایی استفاده می شود؟

سوکرآلوز در چه نوشیدنی هایی استفاده می شود؟

جایگزینی مواد غذایی و نوشیدنی های پر کالری و قندهای اضافه شده با آنهایی که قند کمتری دارند، یکی از گزینه ها برای کاهش مصرف کالری اضافی است. به نوبه خود، این ممکن است به کاهش خطر چاقی و بیماریهای مزمن مرتبط با آن کمک کند.

یک نوع شیرین کننده کم کالری سوکرالوز است که ده ها سال در مواد غذایی و نوشیدنی ها به عنوان روشی برای کاهش مصرف قندهای اضافه شده مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که شیرینی لذت بخش در آن ماده غذایی وجود دارد.

سوکرالوز یک شیرین کننده بدون کالری است که بدون افزودن کالری یا کربوهیدرات ها به شیرینی در غذاها و نوشیدنی ها کمک می کند. در نوشیدنی ها و غذاهایی مانند آدامس، محصولات لبنی، کنسرو، شربت و چاشنی ها یافت می شود. از آنجا که در دماهای بالا پایدار است، می توان از سوکرالوز در کالاهای پخته شده استفاده کرد. بیش از ۱۰۰ مطالعه ایمنی به نمایندگی از بیش از ۲۰ سال تحقیق نشان داده اند که ساکارالوز بی خطر است.

نوشیدنی هایی مانند نوشابه با قند اضافه شده یا شیرین کننده های دیگری هستند. نوشابه بزرگترین منبع کالری و شکر اضافه در رژیم غذایی است. نوشیدنی های قندی به ویژه در کودکان با چاقی همراه است. یک جایگزین شیرین کننده مانند سوکرآلوز محصولی جذاب است. به مصرف کنندگان در صرفه جویی در کالری و کاهش مصرف قند کمک می کند. پپسی و کوکا کولا شرکتهای بزرگی هستند که از سوکرآلوز برای برخی از نوشیدنی ها استفاده می کنند.

کوکا کولا استفاده از سوکرآلوز را برای کمک به افرادی که استفاده می کند که هم طعم عالی نوشیدنی های کاملاً شیرین شده استفاده کنند و هم میزان قند خود را کاهش دهند. آبهای طعم دار، چای ها، نوشیدنی های میوه ای و نوشیدنی های انرژی زا حاوی سوکرآلوز هستند. شرکتهای کوچکتر نوشیدنی که از مکمل سوکرالوز به عنوان شیرین کننده استفاده می کنند شامل هانسن است. تمام نوشیدنی های رژیمی آنها حاوی ترکیبی از ساکارالوز و پتاسیم اسسولفام برای شیرین کردن است.

 

منابع:

منبع ۱ /  منبع ۲ /  منبع ۳ / منبع ۴


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید سوکرالوز با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *