سوکرآلوز در کمپوت میوه و مربا

سوکرآلوز در کمپوت میوه و مربا

سوکرالوز یک شیرین کننده مصنوعی و جایگزین قند است. اکثر سوکرالوز مصرف شده توسط بدن شکسته نمی شود، بنابراین غیر کالری است. این ماده با کلر شدن ساکارز تولید می شود.

سوکرالوز حدود ۳۲۰ تا ۱۰۰۰ برابر شیرین تر از ساکارز، سه برابر شیرین تر از آسپارتام و دو برابر شیرین سدیم ساکارین است. در نوشابه های گازدار، دسرهای یخ زده، شیرینی پزی، محصولات نانوایی، کنسرو میوه ها و سبزیجات، آدامس، محصولات مخلوط خشک، لبنیات ، چاشنی ها استفاده می شود. از آن برای شیرین کردن آب مورد استفاده برای پوشاندن میوه ها هنگام کمپوت استفاده کرد.

می توانید از سوکرآلوز به عنوان شیرین کننده در مربا یا ژله ساخته شده با پکتین مورد نیاز بدون قند استفاده کنید. با استفاده از این پکتین های کم به هیچ وجه قند لازم نیست. جایگزین های قند را می توان به سادگی برای طعم اضافه کرد. اگر از سوکرآلوز در مربا استفاده می کنید آن را در یخچال نگهداری کنید. سوکرآلوز فقط برای شیرین کردن چیزهای بی خطر مثل مربا و ژله و کمپوت میوه است.

در مربا پکتین به شکر نیاز دارد تا درست عمل کند. هیچ پکتینی به گونه ای طراحی نشده است که بدون قند کار کند بنابراین از سوکرآلوز در این موارد استفاده می شود. برای تولید مربای انبه کم کالری برای جایگزینی ساکارز با شیرین کننده های جایگزین  مثل (استویوسید و ساکارالوز) استفاده شود. تولید مربای انبه با خصوصیات جامد نرم و مطلوب فقط با ۲۵ درصد استویوسید یا سوکروالوز امکان پذیر است.

 

منابع:

منبع ۱ /  منبع ۲ /  منبع ۳ 


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید سوکرالوز با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *