سوکرالوز در صنایع غذایی

سوکرالوز در صنایع غذایی

سوکرالوز در صنایع غذایی:

جستجو در زمینه فن آوری های شیرین کننده جدید در دهه های گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. مصرف بیش از حد قند به نگرانی سلامت عمومی تبدیل شده است. رژیم های کم کربوهیدرات برای حفظ وزن سالم به کاهش کالری مصرفی کمک می کنند.

اغلب شیرین کننده های غیر کالری با قدرت بالای طبیعی و مصنوعی که تا به امروز شناخته شده اند محدودیت هایی در ترکیب و طعم دارند و چالش تولید کنندگان مواد غذایی جبران این کمبودهاست.

محصولات بدون شکر انتظار مصرف کنندگان است.

خواص غذا به شدت تحت تأثیر خواص حسی مانند بافت و ظاهر، بوو طعم قرار می گیرد. انتخاب و مصرف مواد غذایی در انسان نقش مهمی در تنظیم اشتها و مصرف مواد غذایی دارد. یک شیرین کننده یک مکمل غذایی است که اثر شکر را بر طعم تقلید می کند. بنابراین، جایگزین های شکر نامیده می شوند. مصرف کنندگان اغلب غذاهایی را انتخاب می کنند که از شیرین کننده های کم کالری تشکیل شده است زیرا آنها طعم شیرین را بدون کالری اضافه می خواهند. گزینه رژیم غذایی محصول می تواند در مدیریت چاقی یا دیابت موثر باشد.

از اواخر قرن بیستم، چاقی یکی از بزرگترین نگرانی های بشر است، زیرا یک عامل خطر برای بسیاری از بیماری ها مثل مشکلات قلبی، فشار خون بالا و دیابت است. با توجه به تقاضای مداوم جایگزین های شکر در چند دهه گذشته نوشیدنی هایی که در سال ۲۰۱۶ درست شده اند، استفاده از شکر در آنها کاهش یافته است.

متخصصان بهداشت در سه دهه گذشته این اجازه را به توسعه دهندگان غذا می دهند که از انواع شیرینی ها در حد توانایی در دهان، مدت شیرینی، عطر و طعم، حلالیت و ثبات استفاده کنند. این گزینه های فعلی تولید کنندگان را قادر می سازد تا از یک ماده یا ترکیبی استفاده کنند که از مواد تشکیل دهنده مناسب باشد.

ساکارز با خواصی مانند اثری غیر سمی، غیر ارگانیسم و ​​بدون اثر بر روی گلوکز خون یا انسولین است.

به گزارش اداره ی غذا و داروی آمریکا در بررسی مطالعات ایمنی و ارزیابی در سال ۲۰۱۵، این ماده یک شیرین کننده مجاز در غذا است.

ساخارین، آسپارتام، سوکرالوز مورد تایید برای استفاده هستند.

در ۱۱۰ مطالعه ایمنی سوکرالوز مورد بررسی قرار گرفت و به عنوان یک شیرین کننده عمومی برای مواد غذایی تصویب شد.

 

شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و فروش انواع سوکرالوز
 لطفا در صورت هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.
شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *