مالتودکسترین در قهوه خامه ای

مالتودکسترین در قهوه خامه ای

مالتودکسترین در قهوه خامه ای

مالتودکسترین ها کربوهیدرات های قابل هضم هستند که از نشاسته ذرت طبیعی تهیه می شوند. نشاسته پخته می شود و سپس اسید و آنزیم ها برای شکستن نشاسته در پلیمرهای کوچکتر استفاده می شود. از آن در پودرهای سوپ، قهوه و غذای نوزاد استفاده می شود. همچنین در صنایع داروسازی به عنوان ماده اتصال دهنده در قرص ها استفاده می شود. به بافت مخلوط پودر کاکائو داغ کمک می کند.

در محصولات سریع مثل نوشیدنی های فوری قهوه، چای شیر و چای سیاه برای حل شدن لازم است یکنواختی با فشار بالا انجام شود. به عنوان یک اتصال دهنده، مالتودکسترین به وفور در شیرین کننده های مصنوعی استفاده می شود. جایی که شکل متبلور شده شیرین کننده های بسته بندی شده را ایجاد می کند که مصرف کنندگان به قهوه و چای می افزایند.

مالتودکسترین در ضمن تثبیت مایعات موجود در آنها، بخش عمده ای از غلظت را در غذاهایی که مصرف کنندگان میل می کنند ایجاد می کند. شیرین کننده ها به عنوان مواد فله ای عمل می کنند. به همین دلیل برخی از کرم های قهوه سنتی به هیچ وجه حاوی مواد جامد شربت ذرت نیستند  بلکه  حاوی مالتودکسترین هستند.

مالتودکسترین ها بافت بیشتری را ارائه می دهند، شیرینی کمتری دارند  و احتمال کاهش قهوه ای شدن را نیز کاهش می دهند. آنها محصولات ویسکوزیته میانی هستند. به اندازه شیرین کننده نازک نیستند و به اندازه نشاسته ضخیم نیستند. بنابراین نیاز به اصلاح شیرینی و قهوه ای شدن در مواد خوراکی را ندارید. ترکیبی از نوشیدنی قهوه فشرده غلظت داده شده، حاوی مخلوطی از حدود ۱۵-۹۰٪  ترجیحا ۲۷٪ مالتودکسترین، ۱۰۰٪  نشاسته آگلومره و همچنین ۰٫۲-۰٫۳٪ مونو و دی گلیسیریدها، به همراه طعم دهنده های قهوه  که می توانند به سرعت در آب حداقل ۱۲۰ درجه فارنهایت بدون تأخیر یا تشکیل توده حل شوند. مالتودکسترین موجب صرفه جویی تولید کنندگان می شود.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید مالتودکسترین با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *