خرید اینترنتی سوکرالوز

خرید اینترنتی سوکرالوز

خرید اینترنتی سوکرالوز

آیا سوکرالوز همان اسپلندا است؟

سوکرالوز با نام تجاری “Splenda” به بازار عرضه می شود و معمولاً در بسته های کوچک زرد دیده می شود. فراتر از آن بسته ها، سوکرالوز در هزاران محصول غذایی و آشامیدنی، از کالاهای پخته شده تا نوشیدنی ها استفاده می شود و تعداد محصولات به طور مداوم در حال افزایش است.

اگر قرار باشد یخچال خود را بررسی کنید، جای تعجب نخواهد داشت که “سوکرالوز” یا “اسپلندا” را در لیست مواد تشکیل دهنده مواد غذایی و آشامیدنی پیدا کنید.

اگرچه سوکرالوز از شکر ساخته می شود اما یک محصول طبیعی نیست. سوکرالوز توسط یک فرآیند شیمیایی چند مرحله ای تولید می شود که سه گروه هیدروژن اکسیژن را با سه اتم کلر جایگزین می کند. جایگزینی با اتمهای کلر، شیرینی را به ۶۰۰ برابر قند سفره تشدید می کند و حاوی کالری صفر است.

سازمان جهانی غذا و دارو میزان روزانه قابل ‌قبول برای سوکرالوز را  ۵ میلی‌گرم به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن در روز را مجاز تخمین می‌زند. جالب است بدانید که بیشتر سوکرالوز مصرفی (حدود ۸۵ درصد) جذب بدن نمی‌ شود.

خرید اینترنتی سوکرالوز

قیمت فروش و خرید اینترنتی سوکرالوز

پویا ویژن تامین کننده مطمئن سوکرالوز می باشد. جهت استعلام قیمت خرید اینترنتی سوکرالوز با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید.

سوکرالوز یک شیرین کننده مصنوعی پر طرفدار

شاید شما هم ازجمله افرادی باشید که لذت خوردن یک ‌تکه شیرینی را با هیچ‌چیزی عوض نمی‌ کنید. اگر همیشه دوست دارید یک ‌تکه کیک یا شکلات شیرین در کنار چای عصرگاهی‌ تان نوش جان کنید باید حواستان به میزان قند موجود در آن و اثراتش در درازمدت باشید.

البته امروزه قندهای مصنوعی وارد بازار شده‌اند که به آن‌ها شیرین ‌کننده ‌های رژیمی بدون کالری نیز اطلاق می‌شود. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افرادی که منع مصرف قند را دارند مصرف آن‌ها را در رژیم غذایی ‌شان جای دهند.

یکی از این شیرین کننده های مصنوعی سوکرالوز است. خرید اینترنتی سوکرالوز یک راه ایمن و راحت است که به شما اجازه می دهد برا اولین بار طعم آن را بچشید.

آنچه که باید قبل از خرید اینترنتی سوکرالوز بدانید:

سوکرالوز ممکن است گلوکز خون و سطح انسولین را افزایش دهد: سوکرالوز ممکن است بر روی افرادی که از آن برای کاهش مصرف قند و تثبیت سطح گلوکز خون استفاده می کنند، تأثیر منفی بگذارد.

یک مطالعه نشان داد که سوکرالوز سطح گلوکز خون و انسولین را افزایش می دهد در حالی که حساسیت به انسولین را کاهش می دهد.

پخت و پز و کلروپروپانول ها: یکی از کاربردهای پیشنهادی اسپلندا، کاهش کالری هنگام پخت و پز است. در نظر گرفته شده است که اسپلندا در برابر حرارت مقاوم است اما تحقیقات در حال یافتن روش دیگری هستند.

هنگامی که گرم می شود، مشخص شد که اسپلندا کلروپروپانول های مضر را در دمای بالا تخریب و آزاد می کند. ۷/۸ کلروپروپانول ها سمی هستند و ممکن است منجر به سرطان و ناباروری در مردان شود.

سوکرالوز و میکروبیوم

روده شما محل زندگی کل جامعه باکتریهای مفید است. این میکروبیوم چندین کار مهم دارد، از جمله کمک به هضم غذا و کمک به سیستم ایمنی بدن شما.

اما برخی مطالعات نشان داده اند که سوکرالوز ممکن است برای آن ها خیلی خوب نباشد. تحقیقات در مورد جوندگان نشان می دهد که سوکرالوز تعادل میکروبیوم را بر هم می زند و این می تواند منجر به افزایش التهاب شود.

چرا سوکرالوز یک شیرین کننده مصنوعی محبوب در میان مردم است؟

خرید اینترنتی سوکرالوز یک راحت مطمئن برای امتحان کردن این ماده مصنوعی شیرین است. تحقیقات نشان می‌دهد که در سراسر جهان، طیف استفاده سوکرالوز گسترده‌ تر از سایر شیرین‌ کننده‌های مصنوعی است. همان‌طور که بیان کردیم سوکرالوز و یکی از مشتقات بسیار محبوبش یعنی اسپلندا، در میان افرادی که قصد کاهش وزن‌ دارند و یا منع مصرف قند دارند بسیار محبوب است. چند مورد از مواردی که محبوبیت سوکرالوز را نشان می دهد:

  • این ماده به‌ راحتی در اتانول، متانول و آب قابل‌ حل است.
  • سوکرالوز هیچ تاثیر در افزایش اشتها افراد ندارد.
  • این ماده یک قند مصنوعی است که کالری آن تقریباً صفر است.

از دیگر فواید سوکرالوز

طعم سوکرالوز که کاملا”شبیه شکر است و مقاومت عالی آن موجب برتری این شیرین کننده از سایر شیرین کننده ها شده است و جایگزین شکر در شیرینی جات و دسر ها می باشد.

سوکرالوز طعمی شیرین دارد و شیرینی آن در دهان باقی می ماند و هیچ طعم ناخوشایندی در دهان ایجاد نمی کند.

سوکرالوز در بدن انرژی تولید نمی کند به دلیل اینکه مانند ساکارز شکسته نمی شود و به سرعت از میان بدن بدون تغییر عبور می کند .

نتیجه گیری

سوکرالوز یک ماده شیرین کننده مصنوعی است. این ماده تقریبا ۶۰۰ برابر شیرین تر از قند و شکر است. لطفا قبلا از مصرف این ماده راجب آن اطلاعات کافی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *