دکستروز قند ذرت

دکستروز قند ذرت

آیا تا به حال راجب دکستروز قند ذرت چیزی شنیده اید؟

همراه ما باشید تا در ادامه شما را با قند ذرت دکستروز آشنا کنیم.

شکر ذرت (دکستروز) قندی قابل تخمیر است که الکل تولید می کند. می توان برای افزودن الکل در یک گروه آبجو با افزودن آن، به طعم آبجو کمک کرد.

با شکر ذرت دکستروز، آبجوهای سبک و کالاهای پخته شده تولید کنید! شکر دکستروز یک قند سبک، سفید روشن و پودری است که از نشاسته ذرت گرفته می شود.

جذب قند بیشتر در پخت دکستروز

این شکر بیشتر از شکر معمولی مواد پخته را در پخت جذب می کند و می تواند به عنوان شیرین کننده مواد غذایی، نوشیدنی ها و حتی در مصارف صنعتی استفاده شود! قند دکستروز که معمولاً برای کمک به فرآیند تخمیر آبجو یا آماده سازی در هنگام بطری استفاده می شود، روشی مقرون به صرفه برای ایجاد نوشیدنی های با کیفیت و سبک است.

به علاوه، این قند به آبجوها یک شیرین کننده اضافی می دهد که در مقایسه با سایر شیرین کننده ها مانند شربت مالت یا شکر نیشکر، زیاد و شیرین چسبنده نیست. شکر دکستروز یک قند ساده است که از ذرت تهیه می شود و فقط ۵۰-۷۵٪ شیرین تر از قند معمولی است.

علاوه بر این، قند ذرت دکستروز معمولاً به برخی از محصولات غذایی و آشامیدنی اضافه می شود تا به افزایش ماندگاری محصول کمک کند.

قند ذرت دکستروز

قند ذرت دکستروز که بیشتر به عنوان قند اولیه استفاده می شود، به الکل کربناسیون گازدار درون بطری می دهد. همچنین می توانید برای افزایش میزان کنسرو الکل، مقدار کمی (حدود ۱۰٪ کل تخمیر) از این قند استفاده کنید! قوام پودر قند سریعتر از قند معمولی حل می شود، ۱۰۰٪ قابل تخمیر است و از ذرت حاصل می شود فقط عطر و طعم بسیار شیرین و الکلی به الکل می بخشد و باعث می شود سایر مواد دیگر برجسته شوند.

با داشتن خواص فاقد گلوتن، حتی می توانید هنگام تهیه آبجوهای بدون گلوتن برای مشتریان خود از این قند ذرت استفاده کنید!

پودر قند و شکر ذرت همان دکستروز است! دکستروز که گاهی اوقات به آن گلوکز نیز گفته می شود، قند بسیار ساده ای است که از نشاسته ذرت به دست می آید و از نظر قوام شباهت زیادی به پودر قند دارد.

اگرچه از ذرت به جای شکر عصا تهیه می شود، هنگام استفاده از دکستروز در دستورالعمل های تهیه، طعم خاصی ایجاد نمی شود.

یک مکمل

از دکستروز بیشتر به عنوان شکر اولیه برای تأمین کربناسیون در بطری استفاده می شود. با این حال، برخی از بسته های قوطی آبجو دار قبل از قند، خواستار افزودن دکستروز به عنوان یک قند تخمیر اضافی برای افزایش محتوای الکل هستند.

هنگام استفاده از دکستروز برای این منظور، عطر و طعم بسیار کمی نسبت به استفاده از عصاره مالت به جوشانده اضافه می شود. در این حالت، دکستروز قند ذرت به عنوان یک مکمل در نظر گرفته می شود.

آنچه که باید راجب ذرت قند (دکستروز) بدانید!

ذرت قند، یک نام تجاری رایج برای دکستروز، یک مونوساکارید، مشتق شده از ذرت است. به گلوکز نیز معروف است. شکر ذرت یک قند سفید بسیار تصفیه شده است که هیچ یک از ویژگی های ذرت را ندارد.

گلوکز قندی از نوع هگزوز است که دارای یک گروه شش اتمی کربنی است. گلوکز یکی از رایج ترین قندهای موجود در طبیعت است و نوعی قندی است که در جریان خون انسان حمل می شود.

فواید دکستروز قند ذرت

دکستروز یک قند ساده است که از ذرت به طریق آنزیمی ساخته شده است. دکستروز مایع، بی رنگ، شفاف و دارای مزه شیرین است.

دکستروز به عنوان ماده اولیه (به عنوان یک شیرین کننده طبیعی)، در رنج وسیعی از محصولات غذایی، تخمیری و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.

دکستروز اسم یک قند ساده است که از ذرت ساخته شده و از لحاظ شیمیایی با گلوکز و یا قند خون یکسان است. این ماده بیشتر در محصولات پخت به عنوان شیرین کننده مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.