گوارگام در غذای دام ها و پرندگان

گوارگام در غذای دام ها و پرندگان

گوارگام در غذای دام ها و پرندگان

گوارگام در غذای دام ها و پرندگان

غذای همراه با گوارگام  فرآوری شده یک پروتئین حیوانی است. آن را با ترش کردن در دمای بالا برای حذف مهار کننده های ترایسین طبیعی پردازش می کنند. بنابراین افزایش ارزش غذایی و بهبود هضم آن را باعث می شود. گوارگام در غذای دام ها و پرندگان ، دارای پروتئین و کربوهیدرات غنی است و ۱۰۰ درصد محصولات کشاورزی طبیعی بدون افزودن مواد شیمیایی یا نگهدارنده است. گوارگام فرآوری  شده را می توان در رابطه با سایر مواد خوراکی استفاده کرد، زیرا این محصول خوراکی کامل است و غنی شده از سویا به طور گسترده ای به عنوان جایگزین مکمل غذا استفاده می شود.

کنجاله گوارگام پوسته و جوانه های گوار است و هر دو در خوراک گاو استفاده می شوند. غذای گوار بر اساس محصول تقاضا شده تنظیم می شود.

گوارگام در غذای دام ها و پرندگان

فواید استفاده از گوارگام در غذای دام ها و پرندگان

پوسته دانه گوار به عنوان گوار چوری شناخته می شود. این پودر دارای ۳۵٪ پروتئین (O + A) است. موارد استفاده از گوارگام به طور گسترده در حیوان و انسان مورد مطالعه قرار گرفته است. این ماده برای انسان و حیوان ایمن است و بسیاری از مزایای سلامتی را دارد. مصرف صمغ گوار ثابت کرده است که کلسترول LDL و تری گلیسیرید را کاهش می دهد و همچنین تحمل گلوکز را افزایش می دهد. صمغ گوار یا گوارگام، کنترل گلیسمی را بهبود می بخشد، سطح گلوکز خون ناشتا را کاهش می دهد و نیاز به انسولین را در بیماران دیابتی کاهش می دهد. این یکی از دلایلی است که غذاهای ZERO به خوبی در موارد دیابتی کار می کند.

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که گوار با هضم طبیعی و جذب گلوکز پروتئین یا چربی دخالت نمی کند. گوار، سرعت هضم را کاهش می دهد، به طوری که گربه شما احساس سیری دارید. صمغ گوار در افراد و حیوانات برای کاهش درد GI، گرفتگی، اسهال، مدفوع نرم، تهوع و استفراغ بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد، به شرط آنکه به اندازه مصرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *