مالتودکسترین در شامپو

مالتودکسترین در شامپو

مالتودکسترین در شامپو

در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با کاربرد های مالتودکسترین در شامپو و تاثیرات آن بر مو آشنا کنیم.

مالتودکسترین قندی است که با هیدرولیز نشاسته ذرت، نشاسته برنج یا نشاسته سیب زمینی بدست می آید. این ماده اغلب در غذا، برای تأمین مکمل های کربوهیدرات به غذا استفاده می شود. این ماده در نوشیدنی های انرژی زا ورزشکاران وجود دارد.

در محصولات آرایشی، به عنوان تثبیت کننده فرمول استفاده می شود.

در سال ۲۰۰۲، یک اختراع ثبت شده توسط Unilever نشان می دهد که مالتودکسترین فعالیت ضد پیری اسیدهای ضعیف را افزایش می دهد و تحریک پوست را که گاهی اوقات به دلیل اسیدهای دیگر ایجاد می شود، کاهش می دهد.

ترکیبات آرایشی برای حفظ و / یا اصلاح مدل مو شامل حداقل یک هیدرولیزات نشاسته در یک محیط قابل قبول از نظر زیبایی، مشخص می شود که هیدرولیزات نشاسته یک مالتودکسترین است و دارای دکستروز معادل (DE) کمتر از ۲۰ است.

تاثیر مالتودکسترین در تقویت و رشد موها

کلید موهای سالم و پرحجم چیست؟ این ماده ای است که دوست داریم آن را مالتودکسترین بنامیم! به خواندن مشخصات مواد تشکیل دهنده روی این پودر افزایش دهنده حجم مو آشنا شوید.

مالتودکسترین در شامپو

در این مقاله بر روی مالتودکسترین کاملاً همه کاره، یک پلی ساکارید که اغلب در محصولات غذایی یافت می شود، تمرکز خواهیم کرد.

پلی ساکارید چیست؟

پلی ساکارید چیست؟ به عبارت ساده، این یک کربوهیدرات با یک گروه از مولکول های ذرت پیوند خورده است. مالتودکسترین از نشاسته، به طور معمول ذرت یا گندم گرفته شده و به صورت پودر شده تولید می شود.

این ماده معمولاً به عنوان یک ماده پرکاربرد در مواد غذایی استفاده می شود، اما برخی از آن به عنوان یک مکمل با تمرینات خود از طریق کربوهیدرات مصرف می کنند.

با استفاده های بسیار زیاد، ممکن است از خود بپرسید که چگونه مالتودکسترین در معادله مراقبت از مو قرار می گیرد. مالتودکسترین توانایی ایجاد یک پوشش روی مو و در نتیجه افزایش قطر رشته های مو را دارد که باعث موهای پر و ضخیم تری می شود.

عرض یا قطر رشته های جداگانه موی شما تعیین می کند که موهای ریز یا درشت دارید. موهای ریز ظاهری نازک تر دارند در حالی که موهای ضخیم به طور کلی ضخیم تر هستند.

با افزایش قطر موهای خود با استفاده از ماده پوششی مانند مالتودکسترین، می توانید ظاهری کاملتر و حجیم تر بدست آورید.

قندی از منابع گیاهی حاصل از مایع سازی (هیدرولیز) نشاسته. به عنوان یک پوشش، یک نرم کننده، و همچنین به عنوان یک جاذب استفاده می شود. در نهایت از خشک شدن و چرب شدن مو ها جلوگیری می کند.

شامپو حاوی پودر مالتودکسترین

شامپو حاوی مالتودکسترین باعث تقویت ریشه مو و ممانعت از ریزش مو‌می شود.

یکی از مواد کارساز دراین فرآورده آجوکا است که مایه تغذیه رسانی، تقویت و رشد مو می شود و از ریزش مو جلوگیری می کند.

کافئین در شامپو حاوی مالتودکسترین باعث افزایش خونرسانی به کف سر و باعث تغذیه رسانی به فولیکول مو می شود.

گلیسرین یک ماده منحصر به فرد دیگری است که در این شامپو ها وجود دارد که باعث آبرسانی به موها می شود و موها را ازخشکی و آسیبهای ناشی از گرما محافظت می کند.

مالتودکسترین که یک نوع قند طبیعی است و نقش مهمی در تغذیه، تقویت ورشد ریشه مو و درخشندگی ساقه مو دارد.

معرفی یک شامپو حاوی مالتودکسترین

شامپو تقویت‌کننده رشد موی سر حاوی مالتودکسترین زنانه لدورا یکی از محصولات موثر در کنترل ریزش مو و محرک رشد مو است. ترکیبات خاص این شامپو تاثیر چندگانه ای به موهای شم ا مشتریان عزیز دارد.

پویا ویژن

هدف پویا ویژن ارائه خدماتی مطلوب در ضمینه تامین مواد اولیه با کیفیت مطلوب و همچنین با قیمت مناسب است در این راستا اقدام به واردات محصولات کرده ایم. با افتخار چندین سال است که در این خصوص به صورت حرفه ای و تخصصی به مشتریان عزیز خدمات ارائه کرده و رضایت حداکثری مشتریان از خدمات و کالا را از مشتریان ثابت بدست آورده ایم! کارنامه درخشان پویا ویژن نشانه اعتبار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *