دکستروز خوراکی

دکستروز خوراکی

دکستروز خوراکی

پویا ویژن وارد کننده دکستروز مونو هیدرات و خشک غذایی و خوراکی می باشد جهت خرید و اطلاع از قیمت فروش و خرید دکستروز خوراکی با پویا ویژن تماس حاصل فرمایید.

دکستروز خوراکی

دکستروز چیست؟

دکستروز یک نوع شکر ساده از ذرت است. این ماده شبیه فروکتوز است و از لحاظ شیمیایی یکسان با گلوکز است که قند خون است. قندهای ساده، از جمله دکستروز، فروکتوز و گلوکز، در غذاها مانند قند، عسل و نان ظاهر می شود. دکستروز اغلب در غذاها به عنوان یک شیرین کننده مصنوعی و مواد تشکیل دهنده مانند شربت ذرت فروکتوز ظاهر می شود.

قیمت فروش و خرید دکستروز خوراکی

برای استعلام قیمت خرید دکستروز خوراکی فقط کافی است با شماره ها تماس حاصل فرمایید و متخصصین پویا ویژن قیمت خرید دکستروز موجود در بازار را به شما اعلام می نمایند.

دکستروز چیست؟ مصرف بیش از حد آن باعث چه می شود؟

خرید دکستروز خوراکی و آشنایی با آن دکستروز یک قند ساده مانند فروکتوز و گلوکز است که در قند خوراکی، عسل و شیرینی ها وجود دارد. این ماده به عنوان یک شیرین کننده مصنوعی در مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک قند ساده پس از مصرف به سرعت در بدن تجزیه شده و به انرژی تبدیل می شود. این ماده فقط حاوی کالری است و هیچ ارزش غذایی دیگری ندارد و مصرف مقدار زیاد آن می تواند منجر به عوارضی مانند چاقی، دیابت، مشکلات پوستی و افسردگی شود.

استفاده از ژل دکستروز خوراکی برای درمان هیپوگلیسمی در نوزادان

هیپوگلیسمی نوزادی، یک رخداد شایع است که می‌تواند با آسیب مغزی همراه باشد. برای کنترل این حالت معمولا یک منبع گلوکز جایگزین برای نوزاد فراهم می‌شود که یا با فورمولا به ‌صورت روده‌ای یا با محلول دکستروز به‌ صورت وریدی داده می‌شود. این مسئله غالبا نیازمند مراقبت از مادر و نوزاد در محیطی جداگانه است که می‌ تواند ممانعتی برای خورن شیر مادر ایجاد کند. ژل دکستروز خوراکی ساده و ارزان قیمت ‌بوده و می‌توان همراه با شیر مادر و مراقبت‌های مادری، به ‌منظور اصلاح سریع هیپوگلیسمی آن را به ‌طور مستقیم در مخاط دهان قرار داد.

کاربردهای دکستروز خوراکی خشک و آبدار

دکستروز خوراکی نوع متداول گلوکز است که به عنوان مکمل غذایی در تولید مواد غذایی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان یک مونوساکارید غذایی، مونوهیدرات دکستروز می تواند در طیف گسترده ای از صنایع از جمله: تولید مواد غذایی، نوشیدنی، دارویی، کشاورزی / خوراک دام و سایر صنایع مورد استفاده قرار گیرد. انواع دکستروز خوراکی و کاربرد های آن:

  •  دکستروز در تولید مواد غذایی

دکستروز خوارکی به عنوان مکمل غذایی و شیرین کننده به طور گسترده ای در تولید مواد غذایی استفاده می شود.

به عنوان مکمل غذایی: در شیر خشک برای بهبود ارزش غذایی.

شیرین کننده: در شیرینی جات برای تهیه طعم خنک.

نانوایی: در نانوایی برای افزایش رشد مخمر و بهبود شکل ظاهری

  • دکستروز در نوشیدنی

دکستروز خوراکی به عنوان مکمل غذایی و شیرین کننده در نوشیدنی به طور گسترده ای استفاده می شود.

به عنوان مکمل غذایی: در نوشیدنی های کاربردی برای تأمین انرژی.

  •  دکستروز در داروسازی

دکستروز مونوهیدرات به طور گسترده ای به عنوان مکمل غذایی در داروسازی استفاده می شود.

به عنوان مکمل غذایی: در قرص های خوراکی.

به عنوان عامل بافر (درجه تزریق): در تزریق.

  • دکستروز در کشاورزی / خوراک دام

از دکستروز مونوهیدرات در دامپزشکی و مکمل غذایی در کشاورزی / خوراک دام استفاده می شود.

به عنوان عامل بافر: در دامپزشکی.

به عنوان مکمل غذایی: در خوراک دام برای افزایش ارزش غذایی.

  • دکستروز در صنایع دیگر

دکستروز خوراکی به طور گسترده ای به عنوان آنتی اکسیدان و بستر تخمیر در صنایع مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

دکستروز خوراکی پرکاربردترین بستر تخمیر در تولید انواع ویتامین ها، اسیدهای آمینه و سایر محصولات آلی است.

  • دکستروز در محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت شخصی

از دکستروز می توان در فرمولاسیون محصولات حمام، محصولات پاک کننده، آرایش چشم  محصولات مراقبت از پوست، محصولات آرایشی و مراقبت از مو و در محصولات مراقبت شخصی استفاده کرد.

نتیجه گیری

به طور کلی باید بدانید که کاربردهای دکستروز خوراکی بسیار گسترده و فراوان است. از دکستروز در تهیه و تولید محصولات غذایی، داروها، محصولات مراقبت از پوست و مو،مکمل های ورزشی، خوراک حیوانات خانگی و … استفاده می شود. شما می توانید برای خرید دکستروز خوراکی با واحد خرید و فروش پویا ویژن تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *