تقویت سیستم ایمنی برای مقابله با کرونا با اسید اسکوربیک

تقویت سیستم ایمنی برای مقابله با کرونا با اسید اسکوربیک

اسکوربیک اسید و کرونا

بیماری کرونا این روزها تمام مردم جهان را درگیر خود کرده است و به هر نوعی و به هر شکلی در بر روی تمامی امور تاثیر گذاشته است و می توانیم بگوییم که اغلب امور جاریه از زمان شیوع کرونا تا به امروز با توجه به وضعیت بیماری کرونا برنامه ریزی می شوند. به هنگام بیماری مهم ترین کار ما باید پیشگیری از احتمال ابتلا به بیماری باشد. می دانیم که پیشگیری صدها برابر بهتر از درمان بیماری است و با توجه به ویژگی های بیماری کرونا، پیشگیری از آن با تقویت سیستم ایمنی بدن و بالا بردن سطح سلامت بسیار بهتر از درمان آن است.

اسید اسکوربیک یا ویتامین ث؟

سوالی که در این مورد پیش می آید این است که چگونه سطح سلامت خود را در برابر بیماری کرونا تقویت کنیم و از سلامتی خود محافظت کنیم؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید با اسید اسکوربیک اشنا شویم. آیا نام اسید اسکوربیک برای شما آشنا است؟ تا به امروز به این اسید دسترسی داشته اید؟ دانشی مختصر درباره ویژگی ها و کاربردهای آن دارید؟ در ادامه با توجه به پاسخ این سوالات به یک پرسش دیگر نیز پاسخ خواهیم داد: تقویت سیستم ایمنی برای مقابله با کرونا با اسید اسکوربیک ممکن است؟ البته شما نمی توانید برای آشنایی بیشتر با اسید اسکوربیک و حتی خرید آن به گروه پویا ویژن مراجعه کنید.

تقویت سیستم ایمنی برای مقابله با کرونا با اسید اسکوربیک

اسید اسکوربیک یکی از ویتامین های معروف دنیای ویتامین ها است. شاید تا به حال نام اسید اسکوربیک را نشینده باشید ولی قطعا نام ویتامین ث بسیار برای شما آشنا است و بارها با آن برخورد کرده اید. ویتامین ث از دسته ویتامین هایی است که برای تقویت وضع سلامت بدن به دفعات زیاد توصیه شده است و در بین مردم نیز کاملا شناخته شده است و اغلب مردم ویتامین ث یا اسید اسکوربیک را با به زبان آوردن نام مرکبات، به خاطر می آورند.

البته اسید اسکوربیک در انواع میوه های گرمسیری مانند: انبه،گواوا و پاپایا نیز وجود دارد ولی این ویتامین بیشتر با مرکبات شناخته شده است. ویتامین ث در بدن ساخته نمی شود و برای تامین آن باید مواد غذایی را که در ساختار خود دارای این ترکیب هستند را به سبد غذایی خود اضافه کنیم. بدن شما می تواند اسید اسکوربیک را به طور مستقیم نیز دریافت کند؛ حتما برای یک بارهم اتفاق افتاده است که از قرص های جوشان حاوی ویتامین ث استفاده کرده باشید. اسید اسکوربیک از غذاهای خام بهتر جذب می شود و به همین علت بهتر است که از میوه های برای جذب ویتامین ث استفاده کنید. البته باید بدانید که مصرف میوه برای جذب اسید اسکوربیک از مکمل های غذایی نیز بهتر است. اگر مایل به خرید اسید اسکوربیک هستید به وبسایت پویا ویژن مراجعه کنید تا اسید اسکوربیک را با کیفیت بالا و بدون ناخالصی تهیه کنید و در راستای سلامت خود از آن بهره ببرید.

تقویت سیستم ایمنی برای مقابله با کرونا با اسید اسکوربیک

اسید اسکوربیک و ایمنی

ویتامین ها از جمله معیار های مهم برای تضمین سلامت بدن هستند و وجود آن ها در بدن برای استقامت و توانایی بدن برای دفاع از خود در برابر بیماری ضروری است. اغلب ما وقتی مریض می شویم به خوردن مرکبات و نوشیدن آبمیوه آن ها روی می آوریم. وجود ویتامین ها در بدن برای عملکرد فرآیند های متابولیک و بیولوژیک بسیار ضروری است و انواع ویتامین ها باعث ایجاد تعادل بین پاسخ های التهابی و تنظیمی می شوند، پس وجود ویتامین های گوناگون در بدن ما هم ایستایی بدن را بهبود می بخشد.

ویتامین های گونتگون تاثیرات مختلفی را بر روی سیستم ایمنی بدن ما اعمال می کنند. بیماری کرونا حاصل فعالیت های یک ویروس است و مطالعات انجام شده نشان می دهد که ویتامین ث یا اسید اسکوربیک تاثیرات گسترده ای را بر روی پاسخ های ضدویروسی اعمال می کند. مطالعات بسیار گسترده ای در زمینه اثرات اسید اسکوربیک بر روی القای سیستم ایمنی و پاسخ های ضد ویروسی انجام شده است ولی ما در این مقاله بیشتر به بخش پاسخ های ضد ویروسی می پردازیم. همچنین اسید اسکوربیک می تواند بیگانه خوارهایی مثل یاخته های دندریتی را فعال کند. با توجه به تاثیرات عمده اسکوربیک اسید بر روی سیستم ایمنی و همین طور سلول هایی که به طور اختصاصی متعلق به سیستم ایمنی هستند؛ می توانیم بگوییم که وجود ویتامین ث در بدن ما به افزایش قدرت سیستم ایمنی در برابر حمله عوامل بیماری زا کمک شایانی می کند.

تقویت سیستم ایمنی برای مقابله با کرونا با اسید اسکوربیک

نتیجه گیری

بیماری کرونا، بیماری است که با عامل بیماری زایی چون ویروس به بدن حمله می کند و سطح ایمنی بدن را کاهش می دهد و از این طریق بیشتر بدن را درگیر می کند. با ویژگی های کاربردی اسید اسکوربیک یا ویتامین ث در زمینه تقویت سیستم ایمنی بدن آشنا شدیم و حالا می توانیم به تمامی سوالاتی که در ابتدا مطرح شد و همچنین پرسش تقویت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با کرونا با اسید اسکوربیک ممکن است؟

پاسخ دهیم. تقویت ایمنی بدن با مصرف اسید اسکوربیک رابطه مستقیم دارد و شما می توانید با استفاده از مواد غذایی، میوه ها و مکمل های غذایی آن را جذب کنید. برای آشنایی بیشتر با اسید اسکوربیک و همین طور ویژگی های آن در حوزه های تخصصی با کارشناسان پویا ویژن در تماس باشید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند. البته برای خرید اسید اسکوربیک مرغوب، پیشنهاد قطعی ما به شما مراجعه به پویا ویژن است تا تجربه یک خرید مطمئن را داشته باشید. خرید ترکیباتی مانند اسید اسکوربیک از یک نام آشنا با تضمین کیفیت یک گزینه بی نظیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *