استفاده از کربوکسی متیل سلولز در صنعت رنگ

کربوکسی متیل سلولز در صنعت رنگ

کربوکسی متیل سلولز در صنعت رنگ

کربوکسی متیل سلولز سدیم نوعی آدامس سلولز مهم است. یک ترکیب سلولز پلی انیونی با محلول در آب خوب که از طریق فیبر شیمیایی از فیبر طبیعی بدست می آید. توسط سنتز شیمیایی سلولز به طور طبیعی مشتق شده با اسید کلرواستیک ساخته می شود. به راحتی در آب گرم و سرد قابل حل است.

این ماده از خواص فیزیکی و شیمیایی با ارزش است. یک مشتق پلیمر طبیعی با کاربرد گسترده است. جنبه های چند منظوره این محصول باعث می شود در چندین برنامه کاربردی به عنوان یک واسطه اصلی یا ماده اصلی مورد استفاده قرار گیرد.

کربوکسی متیل سلولز به طور گسترده ای در چاپ و رنگرزی مورد استفاده قرار می گیرد و در مقایسه با آلژینات سدیم عملکرد بهتری دارد. با درجه تعویض بالاتر، سدیم کربوکسی متیل سلولز CMC می تواند جایگزین اکثر آلژینات سدیم شود. در صنعت رنگ سازی از کربوکسی متیل سلولز سدیم می توان در ساخت نقاشی با عملکرد پراکندگی مطلوب و روکش مناسب استفاده کرد. بدون لایه بندی، از پایداری خوبی برخوردار است و اثرات غلظت دهنده ای برای تنظیم ویسکوزیته رنگ دارد.

این ماده با بسیاری از مواد فعال سطح و مواد نگهدارنده مورد استفاده در رنگ محلول در آب مطابقت دارد. کربوکسی متیل سلولز به عنوان اصلاح کننده رئولوژیکی با عملکرد بالا، غلظت دهنده، عامل تعلیق ، چسبنده و ماده نگهدارنده رطوبت در رنگ ها و پوشش های مبتنی بر آب است. این ماده به سرعت پراکنده، مقاوم در برابر حمله باکتری ها، در تغییر دما سازگار و پایدار است.

این محصول ضخیم کننده ویسکوزیته بالایی است و کنترل رئولوژی روان، قابلیت تعلیق کارآمد و تعلیق رنگدانه برای مایع یکنواخت مخلوط و نگهداری شده، ماندگاری طولانی و بهبود چسبندگی و روان را ارائه می دهد. برای استفاده در نقاشی سیستم آب می باشد. تعدیل کننده رئولوژی با عملکرد بالا در رنگ است.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده  انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید کربوکسی متیل سلولز با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *