آمپول ویتامین C برای چیست؟

آمپول ویتامین C برای چیست؟

آمپول ویتامین C برای چیست؟

ویتامین C یا اسید اسکوربیک

برخی از مزایای آمپول ویتامین C چیست؟

آمپول ویتامینC  برای پوست

یکی از معدود مواد مراقبت از پوست که به طور علمی مورد مطالعه قرار گرفته است، ویتامین C یک آنتی اکسیدان شگفت انگیز است که سرشار از مزایای پوستی است. در ادامه قصد داریم شما را با آمپول ویتامین C آشنا کنیم.

آمپول ویتامین C برای چیست؟

آمپول ویتامین C ضد پیری است

استفاده از آمپول ویتامین C پوست شما را با آنتی اکسیدان هایی تأمین می کند که می توانند با رادیکال های آزاد مزاحم که تسریع در پیری دارند و به تولید کلاژن آسیب می رسانند، مقابله کنند. رادیکال های آزاد بیش تر که روی پوست شما رشد می کنند، صدمه بیشتری به پوست شما وارد می کنند. این آسیب می تواند از لکه های خورشید، از بین رفتن کلاژن، خطوط ریز و چین و چروک و حتی سرطان باشد. برای مبارزه با این رادیکال های آزاد، بدن شما به یک دوز سالم آنتی اکسیدان نیاز دارد. آمپول های ویتامین C منبع مهمی از آنتی اکسیدان های صرفه جویی کننده در پوست هستند که می توانند علائم پیری را به طور چشمگیری کاهش دهند و در عین حال چهره ای جوان و سالم را ایجاد کنند.

آمپول ویتامین C پوست آسیب دیده از آفتاب را ترمیم می کند

آمپول های ویتامین C یکی از بهترین ابزارها در برابر ترمیم آسیب های اشعه ماورا بنفش (UV) است. از ویتامین C نمی توان در کرم های ضد آفتاب استفاده کرد زیرا اشعه UVA یا UVB را جذب نمی کند. بنابراین چگونه آمپول های ویتامین C جادوی خود را روی پوستی که از آسیب آفتاب رنج می برد، نشان می دهد؟ آنتی اکسیدان های موجود در ویتامین C قادر به مقابله با رادیکال های آزاد و افزایش سلول های سازنده پروتئین هستند که می توانند سد پوستی را که از آسیب در برابر آفتاب و حتی آلودگی محافظت می کند، بازسازی کنند.

آمپول ویتامین C فوق العاده روشن کننده است

آمپول های ویتامین C به روشنایی پوست کمک می کند و حتی باعث کاهش لکه های تیره می شود. این برای هر کسی که با پوستی کدر، صورت نامناسب، لکه های آفتاب یا لکه های کبدی سر و کار دارد ایده آل است. استفاده از آمپول بر روی پوست شما می تواند بلافاصله ظاهری درخشان ایجاد کند که از لطافت بیشتری برخوردار است.

در اینجا توضیحی ارائه شده است که اگر با دقت مطالعه نشود، ممکن است منجر به تصور غلط شود: ویتامین C خالص، با توجه به ویژگی های شیمیایی آن، در برابر اکسیژن و نور بسیار ناپایدار است (به نور حساس است). به این معنی که، در معرض نور، ناپایدار و از اثر کمتری برخوردار می شود و از مزایای آن کاسته می شود. با این حال، این واقعیت که ویتامین C حساس به نور است یا می تواند اکسید شود، خطری برای پوست شما ایجاد نمی کند، بلکه ویتامین C را تحت تأثیر قرار می دهد. به همین شما باید از آمپول های ویتامین C بهترین برند ها استفاده کنید. چراکه این ‌ماده بسیار حساس است.

آمپول ویتامین C (یا اسید اسکوربیک)

عصاره شیرین بیان و ویتامین C پایدار: درخشندگی و نرمی.

دستورالعمل ها

آمپول های ویتامین C باعث درخشندگی، صافی و یکنواختی رنگ پوست می شود و از جوان سازی بیش تری برخوردار است.

بافت سبک جذب سریع برای انواع پوست از جمله پوست های حساس دارد.

فواید آمپول ویتامین C

آمپول های ویتامین C به لطف تحریک فیبرهای پوستی به داشتن پوستی صاف و نرم کمک می کنند.

محتوای آن در ۱۰٪ ویتامین C پایدار، یک اثر آنتی اکسیدانی، سفت کننده و روشن کننده بر روی پوست اعمال می کند.

عصاره شیرین بیان به روشن شدن لکه ها و روشن شدن پوست کمک می کند، همچنین دارای یک اثر ضد التهابی و تسکین دهنده است. هیدراتاسیون ۲۴ ساعته را به ارمغان می آورد (از نظر علمی ثابت شده است).

همراهان گرامی جهت دریافت قیمت اسید اسکوربیک و یا خرید اسید اسکوربیک با پویا ویژن همراه باشید .

شماره های تماس ما در این صفحه موجود می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *