مزایای مالتودکسترین

مزایای مالتودکسترین

مزایای مالتودکسترین

مالتودکسترین کربوهیدرات پیچیده (پلی ساکارید) است که از منابع گیاهی مانند برنج، سیب زمینی، ذرت یا گندم حاصل می شود. مالتودکسترین یک پودر سفید فرآوری شده است که شبیه مواد جامد شربت ذرت است.

ورزش

کربوهیدرات هایی که به راحتی هضم می شوند بعد از تمرین زیاد به شما به بهبودی توازن بدن کمک می کنند. این کار همچنین با تحریک ترشح انسولین، به بدن کمک می کند تا عضلات را بطور مؤثر بسازد و به مواد مغذی کمک می کند تا بدن زودتر آماده ریکاوری باشد. منبع سریع انرژی است. بدن می تواند مالتودکسترین را به سرعت هضم کند و این باعث می شود در صورت لزوم باعث افزایش سریع انرژی و کالری سریع بسیار مؤثر و در دسترس شود.

هیپوگلیسمی مزمن:

برخی از افراد مبتلا به هیپوگلیسمی مزمن ، مالتودکسترین را به عنوان بخشی از درمان منظم خود مصرف می کنند. از آنجا که مالتودکسترین باعث افزایش سریعتر قند خون می شود، یک درمان مؤثر برای کسانی است که برای حفظ سطح طبیعی قند خون تلاش می کنند. اگر سطح گلوکز آنها خیلی کم شود ، یک راه حل سریع دارند. در هر گرم حدود چهار کالری دارد و شاخص گلیسمی آن از ۱۰۶ تا ۱۳۶ متغیر است. شاخص گلیسمی( توانایی کربوهیدرات را در افزایش سطح گلوکز خون بیان می کند).

سرطان روده بزرگ

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد تخمیر مالتودکسترین در روده می تواند به عنوان یک عامل مؤثر در پیشگیری از سرطان روده بزرگ عمل کند .مطالعات نشان می دهد که فیبرسول -۲، نوعی مالتودکسترین مقاوم به هضم دارای فعالیت ضد توموری است مانع از رشد تومور بدون عوارض جانبی سمی شدیدی می شود.

هضم

یک مطالعه در مجله اروپایی تغذیه نشان داد که مالتودکسترین مقاوم به هضم، تأثیرات مثبتی بر هضم کلی دارد. عملکرد روده مانند زمان حمل و نقل روده بزرگ، حجم مدفوع و قوام مدفوع را بهبود می بخشد .

برای هر کسی که نگران چربی و کلسترول باشد مالتودکسترین منجر به چربی نمی شود.


شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده انواع مواد اولیه غذایی

لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید مالتودکسترین با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *