فروش دکستروز

فروش دکستروز

فروش دکستروز

دکستروز نوعی شیرین کننده است که از نشاسته گیاهی تهیه می شود. دکستروز از گلوکز متبلور است که قند طبیعی ایجاد شده در غذاهای نشاسته ای مانند میوه های شیرین، عسل و غلات است.

بسیاری از شیرین کننده های مصنوعی از دکستروز به عنوان پایه استفاده می کنند زیرا جایگزینی برای قند معمولی فراهم می کند. دکستروز به اندازه قند سفره شیرین نیست بنابراین در شیرین سازی چیزهایی مانند قهوه یا چای به خوبی کار می کند. همچنین می توان از دکستروز به عنوان جایگزین شکر در کیک، آب نبات، غلات صبحانه، پودینگ و سایر دسرها استفاده کرد. این ماده اغلب به عنوان شیرین کننده افزودنی در نوشیدنی ها و غذاهای فرآوری شده استفاده می شود. از دکستروز غالباً گلوکس یاد می شود زیرا حاوی فرمول شیمیایی مشابه است. علاوه بر غذا، در محلول های دارویی که برای تزریق وریدی استفاده می شود، یافت می شود. همچنین برای کمک به بالا بردن قند خون در بیمارانی که دچار افت قند خون هستند استفاده می شود.

قندها منبع مهمی از انرژی هستند که برای عملکرد مطلوب بدن و مغز ما ضروری است. دکستروز قندی است که به طور گسترده در طبیعت وجود دارد – به عنوان مثال در عسل و بسیاری از میوه ها. به عنوان یک ترکیب سلولز، نشاسته و گلیکوژن، در همه گیاهان و حیوانات یافت می شود و همچنین به عنوان “قند انگور” یا “قند خون” شناخته می شود.

خرید و فروش دکستروز

برای استعلام قیمت و خرید و فروش دکستروز فقط کافی است با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و متخصصین پویا ویژن قیمت دکستروز موجود در بازار را به شما اعلام می نمایند.

فروش دکستروز

فروش دکستروز پویا ویژن که از نشاسته ذرت مشتق شده است، به لطف خواص کاربردی، تغذیه ای، به عنصری حیاتی در طیف وسیعی از برنامه های غذایی و آشامیدنی تبدیل شده است. اغلب در ترکیب با شکر یا شیرین کننده های دیگر استفاده می شود، درک شیرینی را کاهش می دهد و طعم های اصلی غذا و نوشیدنی را افزایش می دهد.

خواص تغذیه ای دکستروز

دکستروز، دقیقاً مانند ساکارز و سایر شیرین کننده های کامل کالری – مقدار کالری آن ۴ کیلو کالری در گرم است و یک پاسخ سریع قند خون ایجاد می کند. منبع فوری انرژی را برای اندام ها، عضلات و مغز فراهم می کند.

دکستروز یک عنصر گیاهی است که در غذا استفاده می شود و از غلات (عمدتا ذرت و گندم) به دست می آید. این قند ساده از خانواده کربوهیدرات ها است. بدن انسان می تواند به سرعت از آن به عنوان منبع انرژی برای رویارویی با حداکثر نیازهای انرژی استفاده کند، زیرا یکی از سریع ترین منابع انرژی است.

تولید کنندگان مواد غذایی از دکستروز به عنوان مایع یا پودر پس از خشک شدن آن استفاده می کنند. دکستروز دارای ارزش کالری ۴ کیلو کالری در گرم (مشابه سایر کربوهیدرات ها) است. از نشاسته، از طریق فرآیندی که از آب برای تجزیه کربوهیدرات های پیچیده به مولکول های کوچکتر استفاده می کند، تولید می شود. در اصل، آنزیم‌هایی اضافه می‌شوند تا مولکول‌های نشاسته – زنجیره‌های بلند مولکول‌های گلوکز متصل – را به مولکول‌های گلوکز/دکستروز تجزیه کنند. این واکنش شبیه به مکانیسم هضم در بدن انسان است که فرد غذای حاوی نشاسته (مثلاً در ماکارونی یا سیب زمینی) می خورد. برای اطلاع از قیمت خرید و فروش دکستروز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

دکستروز دلیل ضد میکروبی بودن و سنتز کامل برگ سبز

خواص شیرین کننده دکستروز

فروش دکستروز: دکستروز پویا ویژن با شیرینی نسبی بین ۷۰ تا ۸۰ در برابر ساکارز، یکی از شیرین ترین شیرین کننده های پایه نشاسته است.

خواص عملکردی

دکستروز پویا ویژن یکی از شیرین کننده های همه فن حریف است و برای نقطه یخ زدگی در بستنی، قهوه ای شدن در نان و بیسکویت، تقویت عطر و طعم در نوشیدنی های شیر شکلات، پراکندگی در مخلوط پودر و بهینه سازی بافت استفاده می شود.

دکستروز: فراتر از کالاهای پخته شده

دکستروز فقط یک ماده اصلی در راهرو نانوایی بازار محلی شما نیست. همچنین می تواند در بیمارستان ها یافت شود، جایی که برای درمان چندین بیماری استفاده می شود، از جمله:

  • قند خون خطرناک
  • کمبود آب بدن

دکستروز و دیابت

اگر دیابت دارید و بیش از حد معمول از وعده های غذایی خود صرف نظر می کنید، ممکن است سطح قند خون کاهش یابد. در موارد خفیف، می توانید برنامه عمل عادی خود را دنبال کنید.

اما قطره های قابل توجه قند خون خطرناک هستند. تزریق دکستروز به میزان ۵۰ درصد و به دنبال آن انسولین نیز به افراد مبتلا به هیپرکالمی انجام می شود، این شرایط هنگامی رخ می دهد که سطح پتاسیم در بدن شما افزایش یابد.

دکستروز در غذا

دکستروز قندی است که از ذرت و گاهی گیاهان دیگر به دست می آید. کاربرد اصلی آن در غذا به عنوان شیرین کننده، به ویژه در کالاهای پخته شده است. غذای بسته بندی شده به دلیل در دسترس بودن گسترده، معمولاً حاوی دکستروز است.

جدا از شیرین کردن غذا، دکستروز همچنین ممکن است به خنثی کردن غذایی که در غیر این صورت بسیار تند یا شور است کمک کند. همچنین، برخی از شرکت ها برای افزایش ماندگاری، به برخی محصولات خاص دکستروز اضافه می کنند.

نتیجه گیری

دکستروز یک قند ساده است که بدنسازان ممکن است از دکستروز به عنوان مکمل استفاده کنند. پزشکان از دکستروز برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله کمبود آب بدن و کاهش قند خون استفاده می کنند. دکستروز یک درمان موثر برای کاهش قند خون است. کم هزینه است و به طور گسترده در دسترس است، و برای افرادی که سابقه قند خون پایین دارند گزینه ای عالی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *