تمیز کردن با اسید سیتریک ۲:

آینه در حمام تیره رنگ می شود، زیرا از آب، خمیر دندان و غیره پوشیده می شود. شما می توانید مخلوط بخار اسید سیتریک با سرکه آینه راتمیز کنید. این مخلوط را در یک اسپری بریزید و روی آینه اسپری کنید و سپس آن را پاک کنید.برای تمیز کردن کف حمام خود، اسید سیتریک را با آب گرم در یک سطل مخلوط کنید. در حین تمیز کردن کف، دستکش بپوشید. پس از خشک کردن، حداقل دو بار کف آب را تمیز کنید

تمیز کردن توالت با اسید سیتریک :

برای تمیزکردن توالت از بمب های) Fizz کاملا بی خطر هستند و از نوشابه های گازدار، اسید سیتریک و روغن های ضروری تشکیل شده اند (از جمله روغن نارنجی و روغن لیمو(استفاده کنید. یک بمب را به داخل توالت ببرید و منتظر بمانید در توالت به طور کامل حل شود تا از خوردن لوله ها جلوگیری شود. در تمیز کردن درب توالت نیز کمک می کند.

تمیز کردن با اسید سیتریک 2

تمیز کردن آشپزخانه با اسید سیتریک :

محلی برای آماده کردن غذاست پس باید تمیز باشد.پودر اسید سیتریک در آشپزخانه چندین کاربرد دارد. اسید سیتریک دارای سطح pH ایده آل است که باعث می شود باکتری ها از بین بروند. اسید سیتریک، تمیز کننده همه جانبه قابل توجه است. مخلوطی از یک قسمت اسید سیتریک و یک قسمت سرکه را می توان برای تمیز کردن ظروف، ماشین ظرفشویی، میز آشپزخانه، قهوه ساز، کتری استفاده کرد.
پودر اسید سیتریک می تواند دراتاق نشیمن نیز استفاده شود.

موارد دیگر استفاده از اسید سیتریک در نظافت:

برای حذف خاک از فولاد ضد زنگ و ظروف مانند برنج، مس و غیره

باکتری ها را می کشد و می تواند در کف خانه، استفاده شود.

برای پنجره ها می توان با آب گرم مخلوط کرد و آنها را تمیز کرد. پنجره های کثیف  را با مخلوط کردن دو لیتر آب گرم با دو قاشق غذاخوری اسید سیتریک اسپری کنید و سپس پاک کنید.

می توانید مخلوطی از اسید سیتریک و سرکه را برای مقابله با بوی بد بو بر روی لباس خود بریزید تا بوی بد آن از بین برود.

 

 

شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده و فروش انواع اسیدسیتریک.
 لطفا در صورت هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.
شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *