صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از گسترده ترین صنایع در عرصه تجارت است. محصولات متنوعی از صنایع آرایشی با استفاده از گوارگام تهیه می شوند.گوارگام به عنوان یک ماده خام در این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد: لوسیون، کرم، شامپو، صابون، ژل، صابون مایع، عوامل اصلاح و شستشوی بدن و غیره.

از آنجایی که این ماده در آب حل می شود، برای محصولاتی مانند شامپو و صابون مناسب است که استفاده از آن شامل مخلوط کردن با آب می شود، اما وقتی این پودر به حلال اضافه می شود، خواص ویسکوزیته آن به تولید کرم، لوسیون، ژل و غیره کمک می کند.

استفاده متنوع از گوارگام در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی به علت دو ویژگی آن یعنی تهویه هوا و سورفکتانت است. به عنوان یک تهویه کننده، یک بافت صاف به پوست می دهد، مثل پمادها،کرم ها و لوسیون ها. به پوست ظاهر صاف و نرمی می دهد.

به عنوان یک سورفکتانت، دارای خواص لایه ای است که باعث کاهش کشش سطح مایع می شود و در نتیجه آن را به عنوان یک ماده در شستن بدن، شامپو و کرم ها مناسب می کند و بهترین مزیت آن، این است که یک پلیمر طبیعی است، بنابراین آسیب پذیری و عوارض جانبی کمی دارد. این ماده به عنوان یک عامل اتصال دهنده در تولید قرص ها نیز استفاده می شود.

نمونه هایی از مشتقات گوارگام برای لوازم آرایشی شامل گوگرد هیدروکسی پروپیلتریومیمیم کلرید است.

گوارگامی که برای لوازم آرایشی استفاده می شود، تولید شده از مواد با کیفیت بالا همراه با آخرین تکنیک ها است، که برای انواع پوست غیر آلرژیک مفید است. گوارگام یک امولسیفایر غیر سمی است که به مایعات متصل می شود و به عنوان مثال در آب قرار می گیرد و باعث خیس شدن می شود و این توانایی است که باعث می شود آن را به عنوان یک عامل در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده باشد.

 

شرکت بازرگانی پویا ویژن وارد کننده و تامین کننده انواع گوارگام.

 لطفا در صورت هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با ما در تماس باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۵۷۸۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *