فروش سوکرالوز در ایران-پویا ویژن

فروش سوکرالوز در ایران

پویا ویژن وارد کننده سوکرالوز

سوکرالوز یک شیرین کننده بدون کالری است که بدون افزودن کالری یا کربوهیدرات به شیرینی غذاها و نوشیدنی ها کمک می کند. فروش سوکرالوز در ایران، این ماده از فرآیندی تهیه می شود که با شکر جدول منظم (ساکارز) آغاز می شود. با این حال، سوکرالوز قند نیست.

سه گروه انتخابی هیدروژنوکسیژن در یک مولکول ساکارز با سه اتم کلر جایگزین می شوند، در نتیجه یک شیرین کننده بدون کالری ایجاد می شود که حدود ۶۰۰ برابر شیرین تر از قند است. اگرچه سوکرالوز شیرینی ایجاد می کند، اما ساختار آن از تجزیه آنزیم های دستگاه گوارش جلوگیری می کند.

بیش تر ساکارالوز مصرفی (حدود ۸۵ درصد) جذب نمی شود. از مقدار کمی جذب شده (حدود ۱۵ درصد)، هیچ یک از انرژی ها تجزیه نمی شوند، بنابراین سوکرالوز هیچ کالری تأمین نمی کند.

تمام سوکرالوز جذب شده به سرعت از طریق ادرار دفع می شود. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با فروش سوکرالوز در ایران آشنا کنیم.

خرید و فروش سوکرالوز در ایران

شاید برای خیلی از شما این سوال پیش آمده باشد که سوکرالوز را از کجا بخریم؟ برای خرید و فروش سوکرالوز در ایران یا استعلام قیمت سوکرالوز فقط کافی است با شماره ها شرکت پویا ویژن تماس حاصل فرمایید.

فروش سوکرالوز در ایران

فروش سوکرالوز در ایران

فروش سوکرالوز در ایران و کاربرد های آن: سوکرالوز در نوشیدنی ها و غذاهایی مانند آدامس، محصولات لبنی، میوه های کنسرو شده، شربت ها و چاشنی ها وجود دارد. از آنجا که در دماهای بالا پایدار است، می توان از سوکرالوز در کالاهای پخته شده استفاده کرد.

با این حال، یک ماده غذایی حاوی سوکرالوز ممکن است کمی متفاوت از همان غذایی باشد که با شکر تهیه می شود، زیرا قند نیز در ساختار، بافت و طعم غذاها نقش دارد. مانند همه شیرین کننده های بدون کالری و کم کالری، برای رسیدن به شیرینی قند فقط مقدار بسیار کمی سوکرالوز لازم است.

آیا سوکرالوز برای کودکان بی خطر است؟

بله. غذاهای شیرین شده با سوکرالوز می توانند شیرینی را به رژیم غذایی کودک بیفزایند بدون اینکه در افزایش کالری دریافتی، مصرف قند یا خطر ایجاد حفره موثر باشند. همانند بزرگسالان، مصرف شیرین کننده های کم کالری در کودکان در حد قابل قبولی در نظر گرفته می شود.

فواید و فروش سوکرالوز در ایران

شما می توانید سوکرالوز به راحتی در ایران فراهم کنید. ساکرالوز یک راه حل بدون کالری برای بسیاری از شیرین کننده های معمولی ارائه می دهد و برای افرادی که بدنبال کاهش مصرف قند و کالری هستند یک گزینه جایگزین است. می تواند بلافاصله شیرینی غذا را افزایش دهد و نسبتاً بی خطر است.

علیرغم نگرانی های مربوط به سلامتی سوکرالوز، محققان آن را نسبتاً بی خطر می دانند. به دلیل ترکیب سوکرالوز، توسط بدن به عنوان قند شناخته نمی شود و لزوما باعث افزایش قند خون نمی شود. علاوه بر این، سوکرالوز دارای مشخصات طعم مناسب است که آن را برای ترکیب در وعده های غذایی روزانه مناسب می کند. از دیگر مزایای سوکرالوز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• بدون کالری

• باعث پوسیدگی دندان نمی شود

• دارای ماندگاری طولانی مدت

• همه کاره برای انواع غذاها

اگرچه شکل پودر شیرین‌کننده بر پایه سوکرالوز (مانند سایر محصولات ساکاروز پودری) حاوی ۹۵٪ (از نظر حجم) مواد حجیم‌کننده دکستروز و مالتودکسترین است که بر میزان انسولین تأثیر می‌گذارد. از سوکرالوز به عنوان جایگزینی برای شیرین‌کننده‌های مصنوعی یا طبیعی دیگر مانند آسپارتام، شربت ذرت با فروکتوز بالا استفاده می‌شود.

آیا سوکرالوز بر قند خون تاثیر منفی می گذارد؟

اگر به بیماری قند خون مانند دیابت مبتلا هستید، سوکرالوز ممکن است بر میزان قند خون شما تأثیر بگذارد. بنابراین، بهتر است در صورت انتخاب این شیرین کننده در مصرف روزانه، با پزشک خود مشورت کنید.

با این حال، مطالعات در گروهی از افراد چاق که هرگز قند مصنوعی مصرف نکرده اند، نشان می دهد که سطح انسولین به طور قابل توجهی افزایش می یابد، در حالی که افراد با وزن سالم گزارش می کنند که هیچ تغییری در سطح انسولین وجود ندارد. بنابراین اگر شیرین کننده را به طور معمول مصرف نمی کنید، این می تواند باعث جهش قند خون شود.

مطالعات در مورد فواید سلامتی و عوارض سوکروالوز نشان می دهد که این ماده می تواند با فشار خون بالا، مشکلات قلبی و حتی دیابت همراه باشد.

استفاده بیش از حد از شیرین کننده همچنین می تواند باعث تغییر در فلور روده شود، که می تواند منجر به التهاب بافت در سیستم گوارش و سایر عوارضی شود که شامل موارد زیر است:

• بیماری التهابی روده

• اثربخشی دارو را تغییر می دهد

نتیجه گیری

سوکرالوز یک شیرین کننده جایگزین شکر و قند است. شما می توانید برای خرید و فروش سوکرالوز در ایران با کارشناسان شرکت پویا ویژن تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *