شکر رژیمی سوکرالوز

شکر رژیمی سوکرالوز

شکر رژیمی سوکرالوز

شیرین کننده های مصنوعی چیست؟

شیرین کننده های مصنوعی مواد شیمیایی مصنوعی هستند که گیرنده های طعم شیرین را در زبان تحریک می کنند. آن ها اغلب شیرین کننده های کم کالری یا غیر مغذی نامیده می شوند. شیرین کننده های مصنوعی، بدون هیچ کالری اضافی، طعم شیرینی به مواد می دهند. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با شکر رژیمی سوکرالوز آشنا کنیم.

شکر رژیمی سوکرالوز

بنابراین، آن ها اغلب به غذاهایی اضافه می شوند که سپس به عنوان “غذاهای سالم” یا محصولات رژیمی به بازار عرضه می شوند.

آن ها در همه جا یافت می شوند، از نوشابه های رژیمی و دسرها، وعده های غذایی و کیک ها. حتی آن ها را در موارد غیر غذایی مانند آدامس و خمیر دندان پیدا خواهید کرد.

در اینجا لیستی از رایج ترین شیرین کننده های مصنوعی آورده شده است:

سوکرالوز

آسپارتام

ساخارین

آسسولفام پتاسیم

نئوتام

سوکرالوز یک شیرین کننده مصنوعی با کالری صفر است و اسپلندا متداول ترین محصول مبتنی بر سوکرالوز است.سوکرالوز از قند در یک فرآیند شیمیایی چند مرحله ای ساخته می شود که در آن سه گروه هیدروژن و اکسیژن با اتم های کلر جایگزین می شوند.

اسپلندا معمولاً به عنوان جایگزین شکر در پخت و پز و پخت استفاده می شود. همچنین به هزاران محصول غذایی در سراسر جهان اضافه شده است.

خوشبختانه تعداد کمی شیرین کننده در طبیعت یافت می شود که در واقع برای سلامتی شما مفید هستند. کالری کمی، فروکتوز کم و طعم بسیار شیرینی دارند. در اینجا شما را با سوکرالوز شیرین کننده رژیمی طبیعی، که واقعا سالم است آشنا می کنیم.

برای دهه ها به ما گفته شده که کمتر غذا بخورید و بیشتر ورزش کنید. این پاسخی به افزایش چشمگیر نرخ چاقی در کشور بود. تفکر این بود که اگر ما می توانستیم به یک تعادل منفی کالری برسیم، همه وزن کم می کنند و سلامتی کشور به سمت مثبت حرکت می کند. اما تعداد افراد دارای اضافه وزن و چاقی سال به سال همچنان رو به افزایش است. تئوری کالری شماری در کاهش وزن همچنین غذاها و شیرین کننده های کم کالری را برای شما بازگو می کنیم. یکی از محبوب ترین این شیرین کننده ها سوکرالوز است که معمولاً با نام Splenda شناخته می شود. Splenda یک شیرین کننده کم کالری در کشور است. آیا اسپلندا گزینه بهتری برای کاهش وزن و حفظ سلامتی مطلوب است؟ برای اطلاع از این موضوع، به برخی از تحقیقات نگاهی بیندازید.

آیا سوکرالوز باعث افزایش یا کاهش وزن می شود؟

محصولاتی که حاوی شیرین کننده های کم کالری هستند اغلب به عنوان کالایی برای کاهش وزن به بازار عرضه می شوند. با این حال، به نظر نمی رسد شیرین کننده های سوکرالوز و مصنوعی هیچ تاثیری عمده بر وزن شما ندارند.

مطالعات مشاهده شده هیچ ارتباطی بین مصرف شیرین کننده های مصنوعی و وزن بدن یا توده چربی پیدا نکرده است، اما برخی از آن ها افزایش کمی شاخص توده بدن (BMI) را گزارش می دهند. مروری بر آزمایشات کنترل شده تصادفی، استاندارد طلای تحقیقات علمی، گزارش می دهد که شیرین کننده های مصنوعی به طور متوسط ​​حدود ۱٫۷ پوند (۰٫۸ کیلوگرم) وزن بدن را کاهش می دهند.

در نتیجه به نظر می رسد سوکرالوز و سایر شیرین کننده های مصنوعی هیچ تأثیر عمده ای بر وزن بدن ندارند.

آسپارتام شیرین کننده مصنوعی دیگر مانند سوکرالوز

آسپارتام چیست؟

از آسپارتام به طور گسترده ای در محصولات بسته بندی شده استفاده می شود – خصوصاً مواردی که با عنوان “رژیم های غذایی” برچسب گذاری شده اند.

مواد تشکیل دهنده آسپارتام اسید آسپارتیک و فنیل آلانین است. هر دو به طور طبیعی اسیدهای آمینه هستند. اسید آسپارتیک توسط بدن شما تولید می شود و فنیل آلانین یک اسید آمینه ضروری است که از غذا دریافت می کنید. وقتی بدن شما آسپارتام را پردازش می کند، بخشی از آن به متانول تجزیه می شود. مصرف میوه، آب میوه، نوشیدنی های تخمیر شده و برخی از سبزیجات نیز حاوی یا باعث تولید متانول می شوند. از سال ۲۰۱۴، آسپارتام بزرگترین منبع متانول در رژیم غذایی برخی کشور ها بود.

همراهان عزیز شما می توانید برای تهیه سوکرالوز با بخش خرید و فروش شرکت پویا ویژن تماس حاصل کنید.

نتیجه گیری

سوکرالوز یک شیرین کننده مصنوعی است. اسپلندا محبوب ترین محصولی است که از آن ساخته شده است. سوکرالوز از شکر ساخته می شود اما فاقد کالری است و بسیار شیرین تر است. شما می توانید از آن در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

خرید سوکرالوز ، خرید آنلاین سوکرالوز و یا آگهی از قیمت سوکرالوز

روش های خرید سوکرالوز ، خرید آنلاین سوکرالوز و یا آگهی از قیمت سوکرالوز از طریق شرکت های وارد کننده مواد اولیه غذایی ، همواره خرید از تامین کنندگان و واردکنندگان اصلی مواد غذایی امکان رسیدن به مناسب ترین قیمت و مشاهده رنج کاملی از اسید سیتریک را برای شما فراهم میکند.

شرکت بازرگانی پویا ویژن سالهاست که وارد کننده مواد اولیه صنایع غذایی و افزودنی های مجاز می باشد و مفتخریم که حیطه وسیعی ازسوکرالوز  را در با بهترین قیمت ممکن به شما ارائه میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *